dieta w ciąży, dietetyk dla kobiet w ciąży

Potrzebujesz wsparcia w cukrzycy ciążowej?

Świetnie się składa! Pomagam mamom takim jak Ty zadbać o prawidłową glikemię bez stresu i rezygnacji z ulubionego jedzenia, tak by w efekcie urodzić zdrowe dziecko.

Nie marnuj czasu na chaotyczne działania, które nie przynoszą efektów, za to wywołują frustrację i lęk! Uporządkuj swoją wiedzę, aby mieć glukozę pod kontrolą TU I TERAZ!

Jeśli:

... to jesteś we właściwym miejscu!

Zrób pierwszy krok i umów się na konsultację, a ja pomogę Ci w Twoich wyzwaniach w cukrzycy ciążowej.

dieta w ciąży, dietetyk dla kobiet w ciąży

Jak będę Cię wspierać?

Jak zacząć współpracę?

Wybierz długość współpracy, która będzie dla Ciebie najlepsza.

Zarezerwuj termin
i dokonaj płatności.

Wypełnij wywiad żywieniowy, który otrzymasz ode mnie na adres mailowy podany przy rezerwacji.

Spotkaj się ze mną na konsultacji w wybranym przez Ciebie terminie.

Wybierz pakiet, który Cię interesuje!

<

JEDNORAZOWA KONSULTACJA PSYCHODIETETYCZNA

299 zł

 • dobry wybór dla kobiet, które potrzebują rozwiać swoje wątpliwości na początku drogi z cukrzycą ciążową
 • 60-90 minutowa konsultacja ONLINE
 • analiza wywiadu żywieniowego
 • analiza dzienniczka żywieniowego
 • możliwość wysłania dowolnej liczby pytań w ciągu 7 dni od odbycia konsultacji
BRAK WOLNYCH MIEJSC

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY

MIESIĘCZNA OPIEKA PSYCHODIETETYCZNA

499 zł

 • program wsparcia stworzony dla kobiet, które czują się przytłoczone cukrzycą, potrzebują skrojonych na miarę rozwiązań i poczucia bezpieczeństwa do czasu unormowania glikemii
 • pierwsza konsultacja ONLINE trwająca 60-90 minut
 • dwie 30-45 minutowe konsultacje kontrolne
 • analiza wywiadu żywieniowego
 • analiza dzienniczka żywieniowego co 2 dni - dzięki temu możemy na bieżąco modyfikować Twoją dietę, poprawiając tym samym wartości glikemii bez czekania do kolejnej konsultacji
 • spersonalizowane wskazówki pokonsultacyjne w PDF
 • stały kontakt mailowy i wsparcie pozwalające rozwiewać wszystkie wątpliwości, które przyjdą Ci do głowy w trakcie naszej współpracy, łacznie z pomocą wybrania odpowiedniego dania w restauracji do której się wybierasz - nie martw się, z niczym Cię nie zostawię
BRAK WOLNYCH MIEJSC

2 MIESIĘCZNA OPIEKA PSYCHODIETETYCZNA

849 zł

424,50 zł / miesiąc

 • program dla przyszłych mam, które potrzebują absolutnego wsparcia i zaopiekowania w codziennym życiu z cukrzycą ciążową
 • pierwsza konsultacja ONLINE trwająca 60-90 minut
 • cztery 30-45 minutowe konsultacje kontrolne
 • analiza wywiadu żywieniowego
 • analiza dzienniczka żywieniowego co 2 dni - dzięki temu możemy na bieżąco modyfikować Twoją dietę, poprawiając tym samym wartości glikemii bez czekania do kolejnej konsultacji
 • spersonalizowane wskazówki pokonsultacyjne w PDF
 • stały kontakt mailowy i wsparcie pozwalające rozwiewać wszystkie wątpliwości, które przyjdą Ci do głowy w trakcie naszej współpracy, łącznie z pomocą wybrania odpowiedniego dania w restauracji do której się wybierasz - nie martw się, z niczym Cię nie zostawię
BRAK WOLNYCH MIEJSC

Co mówią o mnie inne mamy?

Dlaczego możesz mi zaufać?

WYKSZTAŁCENIE

dieta w ciąży, dietetyk dla kobiet w ciąży
Jestem dietetyczką z dyplomem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i psychodietetyczką z dyplomem Uniwersytetu SWPS. Dzięki temu nie patrzę jedynie na Twój sposób żywienia, ale na Ciebie jako całość. Kobietę, która ma różne możliwości czasowe i logistyczne oraz zmaga się z różnymi emocjami i trudnościami. Takie spojrzenie pozwala mi na jak najlepsze wsparcie Ciebie i zaopiekowanie Twoich potrzeb.

ZAANGAŻOWANIE

dieta w ciąży, dietetyk dla kobiet w ciąży
W trosce o wysoką jakość moich usług, prowadzę ograniczoną liczbę pacjentek w jednym czasie. Dzięki temu mogę poświęcić Ci tyle czasu, ile potrzebujesz i skupić się maksymalnie na Tobie i Twoich potrzebach.

EMPATIA

dieta w ciąży, dietetyk dla kobiet w ciąży
Nie oceniam ani Ciebie, ani Twoich wyborów żywieniowych. Jestem przekonana, że konsultacja jest formą dialogu. Dlatego słucham Cię uważnie, wspieram i podpowiadam rozwiązania, ale nigdy niczego nie narzucam. Dbam o to, by nasza relacja była partnerska, pełna zaufania i szacunku, gdzie Ty jesteś ekspertką od własnego życia, a ja ekspertką od żywienia.

Współpraca dietetyczna krok po kroku

 • 1

  Zaczynamy od ustalenia daty spotkania

  - po wybraniu długości współpracy, zarezerwuj termin pierwszej konsultacji psychodietetycznej i dokonaj płatności. Nie musisz się martwić, że nie możesz ze mną porozmawiać w standardowych godzinach pracy, bo jestem dostępna w różnym przedziale czasowym, także wieczorem. Jestem pewna, że wybierzesz termin, który najbardziej Ci odpowiada.

 • 2

  Odpowiadasz na kilka pytań i uzupełniasz dzienniczek żywieniowy

  - do 24 godzin po dokonaniu rezerwacji, otrzymasz na podanego przez Ciebie maila wywiad żywieniowy. Dzięki temu nie spędzimy pierwszej konsultacji jedynie na wypełnianiu formularza, który spokojnie możesz uzupełnić samodzielnie. Dodatkową tego korzyścią jest oszczędność pieniędzy, a w tym szczególnym czasie czeka Cię przecież nie jeden wydatek. Uzupełnienie go jeszcze przed spotkaniem da mi obraz tego nad czym będziemy pracować, co zdecydowanie usprawni naszą współpracę.

 • 3

  Odsyłasz mi na maila wypełniony wywiad z dzienniczkiem żywieniowym

  - jak masz już uzupełniony wywiad, wysyłasz go do mnie mailem 1-2 dni robocze przed konsultacją, tak bym miała czas na jego dokładne przeanalizowanie.

 • 4

  Czas na analizę podanych przez Ciebie informacji

  - po otrzymaniu od Ciebie uzupełnionego wywiadu oraz dzienniczka żywieniowego biorę się za ich analizę, tym samym przygotowując się do naszego pierwszego spotkania.

 • 5

  Pierwsza konsultacja ONLINE

  - w umówionym terminie połączymy się ONLINE poprzez jeden z wybranych przez Ciebie komunikatorów - Skype/Zoom lub jeśli wolisz telefonicznie, a nawet mailowo. Podczas spotkania będę chciała poznać Twoją historię. Zaczniemy od tego, że powiesz mi z czym przychodzisz, czego oczekujesz i jak chciałabyś uzyskać pomoc ode mnie. Następnie najprawdopodobniej zadam Ci dodatkowe pytania związane z kwestionariuszem, przedstawię Ci, co udało mi się zaobserwować w wywiadzie, odpowiem na Twoje pytania, wyjaśnię wątpliwości i wspólnie ustalimy strategię działania, dopasowując ją do Twoich potrzeb i możliwości.

 • 6

  Zalecenia pokonsultacyjne

  - w ciągu 3 dni roboczych otrzymujesz ode mnie indywidualne wskazówki żywieniowe i dodatkowe materiały, które będą pomocne na czas ciążowej przygody.


  Jeśli poza pakietem konsultacji dodatkowo wybrałaś jadłospis stworzony pod Twoje potrzeby i preferencje otrzymasz go w ciągu 7 dni roboczych.

 • 7

  Wspólnie dążymy do osiągnięcia celu

  - po naszej rozmowie oraz po otrzymaniu wszystkich materiałów będziesz mogła we własnym tempie krok po kroku wprowadzać zalecenia w życie, a ja będę wspierać Cię w tych zmianach. Gdy tylko pojawią się wątpliwości lub jakieś pytania możesz na mnie liczyć.

 • 8

  Jeśli wybrałaś pakiet konsultacji, to po dwóch tygodniach spotykamy się ponownie

  - porozmawiamy o tym, jak się czujesz, jak Ci smakowało, rozwiejemy wszelkie wątpliwości, które pojawią się na ten czas, a w razie potrzeby wprowadzimy zmiany w dotychczasowym planie.

 • 9

  Przez cały czas masz możliwość kontaktu ze mną

  - zawsze, gdy tylko pojawią się w Twojej głowie pytania lub wątpliwości możesz się ze mną skontaktować mailowo lub telefonicznie.

FAQ , czyli najczęściej zadawane pytania

Na stronie opisującej konsultacje dietetyczne dla kobiet ciąży znajdziesz opis wszystkich rodzajów konsultacji oraz kalendarz online. Po wyborze interesującego Cię pakietu, zostaniesz przekierowana do strony z możliwością zarezerwowania terminu na konsultację. Po kliknięciu na dany dzień, zobaczysz dostępne godziny. Jeśli chcesz zarezerwować konkretną godzinę, kliknij na nią, wypełnij formularz i opłać wybrany pakiet. Po rezerwacji otrzymasz automatycznie potwierdzenie na maila z informacją na temat naszego spotkania.

Jeśli wolisz możesz też napisać do mnie maila na adres kontakt@zdroworosniemy.pl lub zadzwonić na numer +48 791-991-185, by umówić się na pierwszą konsultację psychodietetyczną.

Indywidualne konsultacje psychodietetyczne odbywają się w różnym przedziale czasowym – od godzin porannych, do godzin późno wieczornych.  Nie musisz się więc martwić, że nie masz możliwości porozmawiać ze mną w standardowych godzinach pracy. Wizyta może odbyć się w ciągu dnia, podczas drzemki Twojego dziecka, jak także wieczorem, gdy wszystkie obowiązki zawodowe i domowe będą już za Tobą.

Jeśli okazałoby się, że w kalendarzu nie ma takiego terminu, który byłby dla Ciebie odpowiedni – napisz do mnie, zobaczymy co da się zrobić 🙂

Przed konsultacją prześlę Ci na podany podczas rezerwacji adres e-mail wywiad medyczno-żywieniowy, który proszę byś uzupełniła. Stąd dowiem się wszystkiego, co jest niezbędne do naszego pierwszego spotkania. Wypełniony kwestionariusz oraz dzienniczek żywieniowy załączony w tym samym dokumencie należy przesłać na adres e-mail kontakt@zdroworosniemy.pl na 1-2 dni przed konsultacją.

Tak, są różne losowe sytuacje i ja to rozumiem. Jeśli tak się wydarzy napisz do mnie maila. Możesz też anulować wizytę samodzielnie poprzez link znajdujący się w wiadomości potwierdzającej rezerwację konsultacji. Po kliknięciu w wiadomości pola „zarządzaj konsultacją”, możesz odwołać wizytę.

To zależy od Ciebie 🙂  Może być to Skype, Zoom, standardowa rozmowa telefoniczna, jak też konwersacja mailowa. Dopasowuję narzędzie do Twoich potrzeb.

Usługi ode mnie to nie tylko konsultacje na umówiony termin, ale też wsparcie mailowe lub telefoniczne między spotkaniami. Dzięki temu możesz czuć się bezpiecznie i w pełni zaopiekowana, bo każda Twoja wątpliwość zostanie szybko rozwiana.

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie, które Cię nurtuje zawsze możesz do mnie napisać. Odpowiadam na każdą Twoją wiadomość w ciągu dnia, a czas oczekiwania na odpowiedź to maksymalnie 48h, choć najczęściej trwa to dużo krócej.

Rozumiem Twoje obawy. Szczerze mówiąc, sama nie wiedziałam z czym to się je, dopóki nie spróbowałam wzięcia udziału w pierwszej konsultacji lekarskiej online w trakcie pandemii jako pacjentka. Po spotkaniu z lekarzem okazało się, że jest to po prostu wygodniejsza forma spotkań, którą można odbyć z domu, spod ciepłego kocyka lub z każdego innego miejsca, w którym aktualnie jesteś (nawet w czasie urlopu 🙂 ).

Konsultacje online dają możliwość spotkania się ze mną nawet, gdy nie możesz lub nie chcesz wychodzić z domu ze względu na ciążowe objawy i kiepskie samopoczucie, czy gdy za oknem jest pogoda, która zniechęca do jakichkolwiek podróży. Dodatkowo nie musisz nigdzie dojeżdżać (możesz mieszkać w totalnie oddalonym ode mnie miejscu, nawet za granicą), nie musisz stać w korkach, czekać w kolejce i zwyczajnie tracić cennego czasu. To duża wygoda!

A jeśli pojawiłyby się jakiekolwiek problemy techniczne – czy to przy zapisie na konsultację, czy przez cały okres trwania pakietu dietetycznego możesz się ze mną kontaktować pod numerem +48 791-991-185 lub mailowo kontakt@zdroworosniemy.pl – ze wszystkim Ci pomogę. 

Jasne! Napisz do mnie maila wraz z danymi na adres: kontakt@zdroworosniemy.pl, że chciałabyś otrzymać taką fakturę. Będzie jednak ona bez VATu (jestem podmiotem zwolnionym z VAT na mocy art. 113 ust. 1 i 9 ustawy o podatku od towarów i usług).

Cukrzyca ciążowa pod okiem psychodietetyczki

Już teraz przestań się stresować wysokimi poziomami glukozy we krwi i tym, co i jak jeść w tym czasie.

Zyskaj wsparcie od razu i zadbaj o siebie oraz swoje dziecko.

dieta w ciąży, dietetyk dla kobiet w ciąży
Przewiń do góry